EE US

Usalduse küsimus

Kui teemaks on enda raskelt teenitud ja säästetud raha edasi investeerimine (mis on mõistlik ja ainuõige), siis tõuseb kiiresti ka usalduse küsimus. See on vägagi õigustatud, sest investori peamine investeerimisstrateegia peaks olema alati põhiosa säilimise tagamine. Alles seejärel saab mõelda tootluse suurustele ja muudele aspektidele. 100% garantiid ei ole kunagi, ka Maailma suurimate firmade või riikide puhul. Ometigi saab mingi (eel)hinnangu kujundada asutajate viimase 15 aasta tegutsemise põhjal.

1. Meiega seotud firmade ajalugu
- Oleme hea renomeega ning järjepidevad. Näiteks Lumepall fondijuhi üks esimesi tõsisemaid projekte, üle-eestilist koolikappide võrgustiku haldav Koolikapp.ee operaatorfirma on asutatud juba aprillis 2007 ning tegutseb aktiivselt tänaseni.
- Usaldusfondi asutajaks olev investeerimisfirma Blond Finance OÜ on loodud aastal 2013 ning tegutseb edukalt tänaseni, ettevõtte kapital on suurenenud järjepidevalt.
Pildid / JK Jurmala
Kuutokid 9. pulmaastapäeval Jurmalas, august 2020

2. Fondi asutajate läbipaistev taust
- Lumepall fondi eestvedajad on abikaasad, kes on alates 2011. aastast abielus ja kes kasvatavad nelja ühist last.
- Soovime hoida avatud hoiakut, näiteks võivad kõik partnerid fondijuhiga igal ajal ühendust võtta ja/ või kohtumise kokku leppida.
- Lumepall fondi mõlemad asutajad on majandusliku kõrgharidusega (bakalaureus ja magister) ning kinnisvara- ja finantssektori töökogemusega.
Pildid / Kuutok ormsö 10
Kuutokid 10. pulmaastapäeval Vormsis, august 2021

3. Fondi kapital on sisuliselt tagatud
- Asutajad on fondi investeerinud 300 000 eurot, rahalise sissemaksena. Arvestades fondi suurust on see tugevaks garantiiks teistele partneritele.
- Usaldusfond, juriidilise keha tüübina, tagab usaldusosanike (partnerite) igakülgsed õigused fondi omanduses olevale (kinnis)varale, kuna kõik partnerid ongi ise fondi omanikeks. 

Lumepall © 2023
Pildid / WOWW dot

 
EE US