Kaunis ja lühike Eesti suvi on taaskord alanud, seepärast on paras aeg tutvustada Sulle uut mereäärset erilist puhkemaja - Ormsö Rannamaja, vt lisa hoone kodulehelt: ormso.com. Maja sobib kõige paremini väiksema seltskonnaga ürituste pidamiseks, nii umbes 13 inimest ja seda siis nö keskmisest nõudlikuma/ spirituaalsema maitse korral (otse mere kaldal, kvaliteetne olme jm). Hea tahtmise ja oma seltskonna korral saab ka rohkem majutada, aga peab arvestama, et majas on kokku 6 magamistuba.

Juba 15 aastat tagasi, kui oma 22. sünnipäeva ette valmistasin, panin esimest korda tähele, et ega päriselt otse mere kaldal asuvaid puhkemaju tegelikult ju ei olegi. Ormsö Rannamaja saigi seega loodud isiklikust vajadusest - enamasti parimad äriideed rahuldavadki alati reaalset vajadust, mida eestvedaja tunneb, et tal endal puudus on turul pakutavast. Nüüdseks võib juba väita, et eeldus oli tõene - nõudlus maja järgi on kõrge, nagu oma kavatsustes lootsime.

Fondi varadest on see objekt ainus lühiajalise rendi objekt - seepärast on seda paslik ka siin blogis reklaamida - mida rohkem inimesi Eestis selle olemasolust teab, seda rohkem tõuseb ka Lumepall osaku hind. Iga seltskond, kes maja külastab tõstab kontol suurenenud rahaliste vahendite hulga võrra bilanssi ja sellega omakorda ka iga osaku väärtust.

Maja asub Tallinnast 100km kaugusel, lisaks praamisõit üle mere - Vormsi saarel. Vormsi on meie väikesaartest suurim, väga huvitava rannarootsi ajalooga koht, tummine ja looduskaunis. Sõna Ormsö tulenebki Vormsi rootsikeelsest nimetusest, nö saare originaalnimest. Rannarootslased asutasid saare juba u 700 aastat tagasi. Saarel elas 1930ndatel kokku pisut üle 3 000 inimese(!), kellest umbes 10% olid eestlased ja ülejäänud rannarootslased. Tegemist oli ühe kõige tihedamini asustatud paigaga tollase Eesti valdadest. Teise Maailmasõja puhkedes rootslased põgenesid oma kodumaale. Hiljem rajasid nõukogude väed Borrbyholmi, rootslastele kuuluvale rannakarjamaale piirivalve kordoni. Nüüd uuel Eesti ajal on hoone valdus ringiga taaskord jõudnud kohalike inimeste valdusesse, sedapuhku siis Lumepalli osanike.

Kui broneerimiseks läheb, siis hetkel kehtivad sõbralikud tutvumishinnad. Kui maja ennast täielikult sisse töötab, siis sellise hinnaga enam pakkuda ei saa (loodetavasti). NB! Juhul, kui oled Lumepalli fondi partner, siis kirjuta mulle otse ja juhul kui meil pole Sinu kuupäevadele broneeringut, saame pakkuda eritingimusi!

Naudi suve ja ole mõnus!
Pildid / WOWW dot