Täna, 23. märtsil 2021, on registrisse kantud WOWW.com Usaldusfond! Tegemist on meie jaoks väga rõõmsa päevaga, kuna oleme seda kavandanud ja juriidilisi toiminguid ette valmistanud juba läbi kolmveerand aasta.

Jaanika ja Kristjani elumuutev otsus
Meie taustast niipalju, et pärast seda kui meil 2013 aastal sai lõplikult mõõt täis võlgades ja vaesuses virelemisest (mis väljaspoolt võis küll igati "edukas" välja paista), asutasime me investeerimisfirma, mis kasvatas 3 000 eurost kuue aasta jooksul koos meie sissemakstud osamaksetega 300 000 euro suuruse kapitali.

Investeerimise alustamise otsuse tegemine oli meie jaoks elumuutev. Muutsime sel hetkel oma harjumusi peamiselt kahes aspektis: Esiteks, kohandasime elustiili selliseks, et tulud ületaksid kulusid (lõpuks ometi), ning hakkasime regulaarselt raha kõrvale panema (säästma). Teiseks, hakkasime rangelt ja regulaarselt investeerima, tulutoovatesse varaklassidesse, peamiselt korralikku kinnisvarasse.

Miks me tahame, et Sina jõukaks saaksid?
Nüüd on meie investeerimisfirma asutanud WOWW.com Usaldusfondi, eesmärgiga, et Sina, või ükskõik kes investeerimisest huvitatu, saaks meiega üheskoos paigutada raha kinnisvarasse. Kuna WOWW fondil puuduvad haldustasud, siis oleme me äärmiselt huvitatud, et Sina saaksid rahaliselt vabaks. Sest ainus võimalus meil oma töö (fondi juhtimise) eest palka saada on siis, kui Sinu invsteeringud on saavutanud korraliku tootluse ja meie võime sellelt saada edukustasu.

Niisiis, enne töö, siis palk. Kõigepealt saad Sina jõukaks ja seejärel saame ka meie tehtud töö eest tulu. Selgituseks ütlen, et kõikvõimalikud fondid töötavad tavaliselt sellisel põhimõttel, et just haldustasudelt teenitaksegi (WOWW haldustasud on 0 eurot).

Miks üldse fondi asutada?
Lihtne vastus on, et meie pilgu läbi vaadatuna ühtegi sellist fondi ei ole, kuhu tahaksime ise investeerida. Laiem foon on veel ka see, et raha tuleb koguaeg riikide rahasüsteemi juurde, vaja on end inflatsiooni mõjude eest kaitsta. Üksinda kinnisvarasse investeerida ei ole kuigi efektiivne. Grupiviisiliselt kinnisvarasse investeerida on oluliselt efektiivsem.

WOWW elu
Nimi "WOWW" on inspireeritud meie spirituaalsest juhtmõttest: "Saa rahaliselt vabaks. Ela oma WOWW elu." WOWW elu tähendab meie jaoks, et oleme rahaliselt vabad, ega pea kõikides otsustes pidevalt lähtuma ainult piiratud võimalustest. Inimene saab elada täpselt nii, kuidas ise soovib, olla see, kes iganes ta olla tahab.
Pildid / WOWW dot