Meil on heameel teatada, et Lumepall Usaldusfond on WOWW.com Usaldusfondi uus nimi!

Fondi eesmärk on endiselt üheskoos jõukamaks saada, läbi madalate haldustasudega fondi, mis investeerib põhiosas kinnisvarasse ning on eelkõige meelestatud oportunistlikult ehk vastandlikult (contrarian investing). Seega, investeerime agressiivsemalt just kriisides ning samuti probleemsesse kinnisvarasse, mida saab ümber pöörata tulutoovaks.

Miks nimi muutus?
WOWW oli küll lühike, lihtne ja ka rahvusvaheline nimi, kuid praeguseks on selgeks saanud, et fondi partnerid on eranditult Eesti kodanikud ning seetõttu kõlab Lumepall oluliselt kodusemalt ja tabavamalt.

Nimi ei riku meest, ammugi veel äriühingut, kuid samas ei tohi ta kindlasti ka tegevust kuidagi takistada. Lumepall on intuitiivselt tabatavam, näitlikustab lihtsalt ja arusaadavalt meie põhieesmärki - liitintressi enda kasuks tööle rakendamist.

Lumepall nime ajalugu
Juba hulk aega on meie blogi nimi olnud Lumepalli blogi - sealt see mõte idanema hakkas. Tegime väikese uuringu ja küsitlesime paarikümmet inimest - kuna Lumepall tekitas kõigis positiivse emotsiooni, siis tekkiski kindlustunne, et oleme õigel teel.

Mis nüüdsest muutub?
Tegelikult on lühike vastus, et mitte midagi, ainult nimi.

Samas, ehk annab uus nimi ka pisut värsket vaatenurka, uusi häid ideid ja üleüldiselt veidi uut hingamist? Meil on igaljuhul usk, et juhtub positiivseid arenguid, millest me tänasel päeval ei saa veel täielikult teadlikud olla, mõned seemned on ju idanema pandud ja kus ta siis pääseb...
Pildid / WOWW dot