Keset mõnusat suve on natukene kummaline lumepalli veeretamisest rääkida, aga teeme seda siiski, kuna nimetasime hiljuti WOWW blogi ümber, uueks nimeks on "Lumepalli blogi". Analoogia on ilmne ja võtab hästi meie põhieesmärgi kokku, milleks on igakuiselt, koguaeg natukene kõrvale panna, et siis pidevalt enda investeerimis-lumepalli kasvatada, saavutamaks rahalist vabadust.

Inspiratsiooni lumepalli analoogiaks saime fondi logos olevast "O" tähest, mis oma seest täis värvitud olekus näeb välja nagu lumepall. Kui tähenduste otsimisega jätkata, siis "W" tähed sümboliseeriksid justkui alatasa kõikuvaid turge, mis lõpuks ikkagi suuna üles võtavad..

Kuna WOWW fond on nõnda üles ehitatud, et kuni langus pole ilmnenud teenime normaalselt, aga juhul, kui langus ilmneb hakkame me väga hästi teenima, siis võib praeguse seisuga öelda, et see suurem teenimine vist algabki koos talvekülmadega - praegu sinnapoole vaikselt nagu turg liiguks, tundub (kuigi, kunagi seda mitte keegi ette ei tea, tegelikult).

Kel soov investeerida, siis WOWW on nüüd varasemaga võrreldes vägagi aldis raha vastu võtma. Kui veel aasta ja pool tagasi olime suuremate summade (protsentuaalselt fondi mahust) sissevõtmisel kõhklevad, kuna ei tahtnud tootluse numbrit ära rikkuda (mis tekib, kui osa raha seisab) ja jätkasime igakuiste jooksvate juurdemaksetega, siis tänaseks on asjaolud muutunud. Meil on tekkinud tegevusliin, mis toodab meile raha igas turuolukorras, aga eelkõige just langeval turul.

Soovime kõigile investeerimishuvilistele positiivset meelt ja usku helgesse tulevikku, sõltumata erinevatest murepilvedest. Kes kaalub WOWW partneriks hakata, kirjutage ja võtke ühendust, oleme iga uue partneri üle rõõmsad.
Pildid / WOWW dot